19 Mart Salı 2019
Ana Sayfa Ürünler Iletisim
EPIGLU YAPISTIRICI

 

EPIGLU

Yara Yapistirici, Kan Durdurucu, Enfeksiyon Engelleyici


EPIGLU "ETHYL-2 CYANOACRYLATE" DOKU YAPISTIRICISI

EPIGLU ile, tüm yeni kesiklerin, yirtilmalarin, yaralanmalarin tedavisi ve ameliyat sonrasi uygulamalar, aninda , son derece çabuk ve pratik olarak sütur kullanmadan gerçeklestirilir.
Özel pipetleri ile, ürünü çok hassas ve çok ekonomik bir sekilde uygulamak mümkündür.

Dikilecek yaralari, anestezi bile uygulamadan kanamayi durdurarak travmasiz ve enfeksiyon riski olmadan kapatarak tedavi edebilirsiniz. Agiz içi yaralarinda kesin çözüm saglar. Dis ameliyatlarinda dikis yerine kullanilir. Aftlari iyilestirir. Su geçirmez yara korumasi özelligi vardir. Dezenfekte eder.
EPIGLU aninda ve çok güçlü yapistirir, uygulama katlari en geç 2-3 dakika içerisinde tamamen görev yapacak hale gelmis olur.

Enfeksiyon engelleyici, su geçirmez yara korumasi özelligi ile, hastanin günlük kisisel hijyenini (el yikama / dus), çalisma hayatini ve sosyal aktivitelerini, hareket becerisini rahatlikla tekrar gerçeklestirmesine imkan verir.
Uygulama alanindaki yaranin basarili bir sekilde iyilesmesi ile beraber EPIGLU sorunsuzca kaybolacaktir, ilave bir randevu pansuman ve dikis aldirma zahmeti de ortadan kalkmaktadir.

EPIGLU 0.3 gr lik steril tüplerde 1 adet / Tek kullanimlik
EPIGLU 3 gr lik steril tüplerde / en az 20 kullanimlik (yaklasik 200 cm / 20 yara)
Bu özelligi ile kullanim maliyeti, sutur kullanimindan bile ucuza gelmektedir.

EPIGLU ile;
- Anesteziye gerek olmadan, dikissiz, acisiz, bantsiz, sargisiz,
- Estetik olarak en mükemmel sonuçlarla,
- Dikis sonrasi olusabilecek can sikici delinmeler, akinti ve yara genlesmeleri olmadan,
- Yara kapanir, kanama durur, hava ile temasi kesilir, enfeksiyon riski kalkar, sudan etkilenmez, yara bandi bandaj gibi bakteri barindirici gereksiz malzemelerin kullanimini ortadan kaldirilir,
- Her türlü yaralanmalarda, acil müdahaleler, yeni kesikler, yirtilmalar ve ameliyat sonrasi tedaviler kolayca gerçeklestirilir.

 

Sundugu ürünlerle,zamaninda teslimle güvenilirligi ve kalitesi ile örnek alinan Çaglayan Tip Ltd.Sti. olarak daima tüketici haklarina saygili,çaliskan ve üretken kadroya sahip, yenilikci bir kurum olmayi amaçliyoruz.

Mail Adresiniz:
   
VİDEO GALERİ